www.mardinnethaber.com
Emin BATUR
e-posta : emin_batur47@hotmail.com
Ekleme tarihi :26.06.2018
Kategori :
Okunma sayısı :597
BE VİCDANSIZ KADIN! BE VİCDANSIZ ADAM!..

“Nereye gönderiyorsun Suriyelileri? Suriye diye bir devlet mi var ortada?

Suriyelinin Evi barkı çarşısı camisi ayakta olduğu halde mi kamplarda yaşamayı tercih ediyor?
PKK DAEŞ vb. terör örgütlerinin cirit attığı Can mal namus güvenliğinin olmadığı bir bölgeye, çoluk çocuk insanları nasıl sürersin?
ZORBA
Hadi diyelim ki, Beşşar’ın kontrol ettiği bölgeye gönderdin. Suriyeliyi Beşşar’ın zulmünden kurtarabilecek misin? Şu anda Beşşar’ın zindanlarında tutuklu bulunan akrabalarından sağ mı ölü mü haber alamayan bir Suriyeli, Beşşar defolup gitmeden o ülkeye ayak basar mı?
O zorba Suriyelilere ‘Geri dönmeyenin malına mülküne el koyacağım..’ dediği halde Can güvenliğinden dolayı dönme cesareti göstermeyen Suriyelileri
Sen süpürüp bu zalimin önüne koyacaksın ha! Bu hareketinle Yahudileri Nazilerin eline teslim etmekten Veya
BORALTAN KÖPRÜSÜ
Veya İnönü’nün Azeri kardeşlerimizi Boraltan köprüsünde Stalin’in Rusya’sına teslim etmekten Ne farkı var?
TİMSAH
Suriyeli evine döndüğünde.. çoluk çocuğu timsahın ağzından kurtarma garantisi var mı? Dostunuz Beşşar Ağzını açmış bekliyor. Siz de ‘Sabret!..hepsini sürüp önüne koyacağız’ diyorsunuz . Öyle mi?
KERİM MİLLET
Be vicdansız kadın! Be vicdansız adam! Bu kerim millet size bu fırsatı verir mi sanıyorsunuz.
MESAJ
Elbette vermeyecek Ama siz bunu söyleyerek bir yerlere mesaj gönderiyorsunuz. Sizin bu mesajınız kime biliyorum. Aynen ‘Araba üretimini durduracağız!..’ derken Almanya’ya el salladığınız gibi… Aynen ‘Nükleer enerji üretim projelerini durduracağız!..’ derken ABD ye el salladığınız gibi… Aynen ‘TİKA yı kapatacağız!..’ derken niyetinizin aslında Maarif Vakfını kapatmak olduğunu mesajını vererek FETÖ ye el salladığınız gibi… Şimdi de
STEVE BANNON
Şimdi de ABD nin gizli başkanı Steve Bannon’un Göçmen karşıtlığı projesi çerçevesinde ‘Müslümanlar ABD ve Avrupa’ya girmesin…’ çalışmasını açıklamışken siz de bu projeye buradan el sallıyorsunuz.
TEK DİŞİ KALMIŞ CANAVAR
Böylece Siz ve tek dişi kalmış canavar dostlarınız Mültecilerin kan banyosundan geçmelerini Ege ve Akdeniz’in karanlık sularında boğulmalarınıElinde çocuğuyla çelme takılan babay Sadece Timsah gözyaşları ile seyredersiniz. Sizin asla acıma duygunuz yok!
ONBAŞI
Senin Suriye devlet başkanı olarak gördüğün Beşşar’ın Rusya’nın gözünde bir onbaşı kadar değeri yok. Beşşar’ın Törende nasıl itilip kakıldığını tüm dünya gördü. Kalkmış bu onbaşının yönettiği ülkeye Büyükelçilik açmaktan Suriyelileri geri göndermekten bahsediyorsun.
200.000 SURİYELİ
Kaldı ki, Türkiye’nin can güvenliğini sağladığı bölgelere zaten geri dönüş başladı. Senin demene gerek yok. Kim vatanından kopabilir ki!? Şu anda Türkiye’nin can güvenliğini sağladığı bölgelere 200 bin kişi geri döndü.
VAKUM
Ama Sen 3-4 milyonluk Suriyeliyi sürmeye kalktığında piyasada nasıl bir vakum ve ülkede nasıl bir kaos olacağını düşünebiliyor musun? Vakum olur Çünkü Suriyeliler Türklerin yapmak istemediği birçok işi yaparak piyasaya bir denge getirdi. Ayrıca Sermayesini ülkemize getirip burada iş güç sahibi olan Suriyeli sayısı az değil. Diğer yandan Biçare Suriyelilere kucak açtığımızı gören Araplar, bize hem şükranlarını sunuyor
hem de ilk fırsatta sermayelerini ülkemize getirmenin yollarını arıyor. Yani Bir yandan iş gücü ihtiyacı giderilirken bir yandan gelen sermaye ile ekonomiye katma değer katıyorlar.
NETİCE OLARAK
Bu vicdansız kadın veya adam kazanırsa Suriyelilerin süpürül-mek istenmesinin arkasından meydana gelecek dramatik sahneler bizi 5 yıl oyalamaya yeter. Bize başka bir dert ve başka bir iş yapmamıza gerek kalmayacak. Baştan itibaren Yatırımları durdu-racağız demişlerdi ya.. Boş kalacak halleri de yok. Bizi böyle dramatik sosyal hadiselerle oyalayacaklar. Ama Bu millet size bu fırsatı vermeyecek…

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com