www.mardinnethaber.com
Mardin Ak Parti’de Yerel Yönetimler istişare edildi
09.04.2018 13:08 Mardin Nethaber

 

 

Ak Parti Mardin İli Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme toplantısı Genel Merkez Yerel Yönetimler-den Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Geldi'nin katılımı ile gerçekleştirildi.

Bir otelde yapılan toplantıya, Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri, Ak Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu, Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan Vekili ve Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, İl Yerel Yönetimler Başka-nı Cengiz Demirkaya, İlçe Başkanları, Yerel Yöne-timler Birim Başkanları, Kadın ve Gençlik Başkan-ları, Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri ile Büyük-şehir Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleştirildi."Strateji Belirleme ve Değerlendirme" toplantısında konuşan Ak Parti İl Başkanı Nihat Eri; “Yapılan hizmet ve yatırımlarla halkın gönüllerini de kazanmayı sürdüre-ceklerini dile getirerek, 2019 yılına gidilen bu süreçte bu tür toplantıları sürdüreceklerini ifade ederek, toplantıya katılanlara teşekkür etti.AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Giresun Milletvekili yaptığı konuşmada, Yerel yönetimlerle ülkeye daha çok hizmet etmeyi hedeflediklerini ifade ederek, milletin sorunlarına çözüm aradıklarını belirtti. Bu anlamda daha güzel ve iyiyi nasıl yakalarız noktasında istişareler tertip ediyoruz"dedi. Toplantıda, belediye başkanları, belediye meclis üyeleri ve il genel meclis üyeleriyle istişare ve değerlendirmelerde bulundu.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com