www.mardinnethaber.com
Ak Gençlik Kongreye Hazır
13.03.2018 13:19 Mardin Nethaber

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Mardin Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan, 17 Mart 2018 tarihinde Mardin’e teşrif edecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan için hazırlıklarının devam ettiğini söyledi.

Rmardin Ak teşkilatlarda Cumhurbaşkanı Erdoğan hazırlıkları aralıksız devam ediyor.
Sabahlara kadar, Türk Bayrakları ve AK Parti bayrakları Afişlerle Mardin’i süsleyen Ak Gençler Mardin’in misaferperverliğini ve gençlerinin dinamizmini sahaya yansıtmak istiyor.
AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan, “Yapacağı-mız çalışmalarla gençliğin sesi olacağız. Farkımızı ortaya koyup AK Parti’nin biz gençlere vermiş olduğu imkanları kullanarak ülkemizin kalkınmasına daha güçlü bir şekilde desteklerimizi sunacağız”dedi.
AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle yapmış olduğu toplantıda, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştireceğimiz Ana Kademe 6.Olğan İl Kongresi’nin en verimli şekilde geçmesi için elimizden gelen her çabayı sarfedeceğiz”.
Özkan, “Gençlik kolları olarak kongre çalışmalarımızı günler öncesinden başlatarak, en ufak bir olumsuzluğa mahal vermemeye çalışıyoruz. Yaptığımız duyurulardan astığımız pankartlara, salon düzeninden sokak sokak el ilanlarımızın dağıtımına kadar her alana, her ferde ulaşmaya çalışarak halkımızı miting ve kongreye davet ediyoruz. Ana Kademe 6. Olağan Kongremizi inşallah alnımızın akıyla tamamladıktan sonra seçim startına geçerek 2019 seçim hazırlıklarımıza şimdiden başlayacağız. Reisin dediği gibi yedek kulübesinin değil ilk onbiri gençleri olarak gücümüzü sahaya yansıtacağız. Ülkemizi çevreleyen kirli odakların farkında olarak, büyük bir titizlikle güzel coğrafyamızı en iyi şekilde temsil ederek AK Parti gençliğinin temsil gücünü herkese göstere-ceğiz”dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com