www.mardinnethaber.com
“İyi Dersler”in düzenlediği bursluluk sınavına yoğun ilgi
12.03.2018 12:15 Mardin Nethaber

 

Mardin’in Merkez Artuklu İlçesinde, “İyi Dersler Özel Öğretim Kursu”nun 10 Mart Cumartesi günü düzenlediği Bursluluk Sınavı, Mardinli öğrencilerden yoğun ilgi gördü.

Rİyi Dersler Özel Öğretim Kursu’nun müdürü Enver Bilbay; hafta sonu gerçekleştirdiğimiz Bursluluk Sınavı’na öğrencilerimizin bizlere yoğun ilgisi bizleri memnun etti. Aynı zamanda bizlere bu ilgiye layık olmak için gerekli olan sorumluluklarımızı hatırlattı. Bu büyük sınav organizasyonunun düzenlenmesinde yoğun emek veren başta öğretmenlerimiz ve idari personelimiz olmak üzere, öğrencilerini bu sınava getirmek için emek veren velilerimize çok teşekkür ediyoruz, sınavda başarı sırasına göre öğrencilerimiz burs imkanı kazanacaklarını söyledi.”
İyi Dersler Özel Öğretim Kursu’nun Kurucu Müdürü Erdal Özmen ise, sınava beklentilerinin üzerinde başvuru olduğunu bu ilginin kendilerini sevindirdiğini, Öğrencilerin sınav heyecanına velilerinde ortak olduğunu belirten Özmen tam donanımlı okulumuz velilerimiz tarafından çok beğenildi”dedi.
Okulun verdiği eğitim sistemi hakkında bilgiler veren Özmen,“Yenilikçi Bir Eğitim Modeli benimseyen ‘iyi dersler’ Eğitim Kurumları oluşturduğu tecrübeli ve uzman kadrosuyla ‘Tam Öğrenme’ temelli eğitim modelini uygulayarak, okul derslerinin takviyesi ve sınav hazırlık sürecinde ihtiyaç duyulan tüm yayınları öğrencilerimize temin ederek, Öğrencilerin başarıya ulaşması ve Mardin’in eğitim kalitesine katkı sunmayı hedeflediklerini söyledi.”

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
EĞİTİM
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com