www.mardinnethaber.com
Mardin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hazırlanıyor
10.03.2018 16:51 Mardin Nethaber

 

17 Mart Cumartesi günü yapılacak olan Ak Parti 6. Olağan İl Kongresine katılmak üzere Mardin’e gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için yapılan hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

AK Parti Mardin İl Başkanlığı 6'ncı Olağan İl Kongresine katılacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Mardin’e gerçekleşecek ziyareti nedeniyle hummalı bir çalışma başlatıldı. İlin farklı noktalarına pankartlar asılırken, Mardin Büyükşehir Belediyesi ekipleri de çalışmalarına hız verdi. 

Artuklu Kapalı Spor Salonu’nda 17 Mart’ta yapılacak olan kongre öncesi Mardin’de Cadde ve bulvarlar Türk Bayraklarıyla ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın afişleriyle donatılırken, Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından da Artuklu ilçesinde bulunan ana ve ara arteller yeniden gözden geçirilerek, asfaltlanmaya başlandı.

Vatandaşlar ise, Kongre nedeniyle Mardin’i ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan başta sağlık, eğitim ve çeşitli alanlarda müjdeli haberler beklediklerini ifade etti.

Artuklu Kapalı Spor Salonu’nda  yapılacak olan 6. Olağan İl Kongresi saat 14.00'da başlayacak. Kongreye, yaklaşık üç ay önce genel merkez tarafından atanan AK Parti İl Başkanı Nihat Eri’nin tek listeyle seçime gitmesi bekleniyor.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com