www.mardinnethaber.com
İŞKUR yeni hizmet binasına taşındı
08.03.2018 16:13 Mardin Nethaber

 

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Mardin İl Müdürlüğü, yeni hizmet binasına taşındı.

?6 kat ve modern bir şekilde inşa edilen BAĞKUR binasının dış cepcesi mardintaşı nahitten kaplandı. Binayı yazın serin kışın ise daha sıcak tutacak olan mardintaşı, binaya ayrıca ayrı bir estetik katmış.

Geçici olarak yaklaşık üç yıldır Artuklu Belediyesi mevkiinde özel bir iş hanında vatandaşlara hizmet veren İŞKUR Mardin İl Müdürlüğü, yeni hizmet binasının tamamlanmasıyla burada vatandaşlara hizmet vermeye başladı.
İŞKUR Mardin İl Müdürü Mehmet Akın, konuya ilişkin yaptığı açıklamada "Yaklaşık üç yıl gibi bir süredir kiralanan özel bir iş yerinde vatandaşlarımıza hizmet veriyorduk. Yeni hizmet binamızda vatandaşımıza daha modern ortamda, daha kaliteli hizmet vereceğiz. Türkiye İş Kurumu'nun son yıllarda görevleri arttı. Her işsize bir danışmanla hizmet sunmaya devam edeceğiz. Binamızda çok amaçlı toplantı salonumuzda mevcuttur. Vatandaşlarımız, artık yeni binamızda daha kaliteli hizmet alabilecek" şeklinde konuştu.

Öte yandan Vali Ozan Caddesi üzerinde Mardin İl Müftülüğü karşısında hizmete açılan İŞKUR Mardin İl Müdürlüğü, çalışanları tarafından da sevinçle karşılandı.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com