www.mardinnethaber.com
AK Parti Artuklu İlçe Kadın Kolları Başkanı Mavidemir Kadınlar Günü Mesajı
08.03.2018 15:18 Mardin Nethaber

 

AK Parti Artuklu İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

?AK Parti Artuklu İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir; “ekonomiden siyasete her alanda sayıları giderek artan öz güveni yüksek ve cesur kadınların, Türkiye’yi daha ileri ve gelişmiş bir seviyeye taşıyacağını belirten Mavidemir, açıklamada şu ifadelere yer verdi:“8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kadınlarımız çeşitli etkinliklerle nasıl bir dünya istediklerini, haklarını, hayallerini özlemlerini dile getiriyor.

AK Parti Artuklu Kadın Kolları olarak bizler de diyoruz ki; "HAKKIN NURU OLAN KADIN, İNSANLIĞIN TOPRAĞIDIR" Nesillerin devamını sağlayan, eğilen, koruyan kadınlarımız, değişen zamanın ruhuna uygun olarak modern hayatın getirdiği yeni şartlarda da Dünya'ya yön vermeye devam etmektedir.

Biz kadınlar; cinsel kimliklerimizin ötesinde insan olarak, diğer tüm özelliklerinden bağımsız bireyler olarak, kendi ayakları üzerinde durabileceğimizi biliyoruz. Bizler, kadının metalaştırılmadan, istismar edilmeden; kendi kişiliğimizle, kimliğimizle, inancımızla, değerlerimizle hak etliğimiz yeri alabileceğimizi biliyoruz. Kadim medeniyetimizden aldığımız güç ile tarihi ve kültürel birikimimiz ışığında, yanlışları düzelterek eksikleri tamamlayarak yarınlara emin adımlarla yürüyeceğiz.

Öncü olacağız, Hükümetimiz ile hiçbir, ayrım yapmadan tüm kadınlarımız arasında köprü olacağız.
Kadının birey olarak varlığını güçlendirecek adımları hep birlikte atacağız.

Sınırlarımızda ve gönül coğrafyamızda yaşayan milyonlarca kadın için Türkiye yalnızca bir ülke değil aynı zamanda bir dost, bir kardeş evidir. Evimizin sıcaklığını, güvenirliliğini, bolluğunu bereketini muhafaza ederek, umut olmaya devam edeceğiz. Ta ki. ihtiyaç hâli ortadan kalkana dek...

Hayata her anlamda 'can' katan kadınlara yapılan her hizmetin, halkın sağlığına, huzuruna, mutluluğuna dolayısıyla Hakk'a yapıldığını savunan anlayışımızla; tüm dünya kadınlarının Şehit Analarının ve Anadolu muzun değerli kadınlarının "Dünya Kadınlar Günü" nü kutlar, refah, huzur ve barış içinde yaşayacağımız yarınlar dilerim.”

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com