www.mardinnethaber.com
Masa Tenisinde Rakip Tanımıyorlar
19.02.2018 13:46 Mardin Nethaber

 

Mardin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan masa tenisi takımı grup müsabakalarında il birincisi olup Türkiye Finallerine gitmeye hak kazandı.

`Mardin genelinde düzenlenen Masa Tenisi Turnuvasında büyük başarı gösteren Mardin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi masa tenisi takımını öğrencileri İbrahim Kalkan, Halil Vural, Tufan İyem ve Mehmet Furkan Kerelti kalitelerini bir kez daha ortaya koyarak il birinciliğini yakaladılar.
Turnuvaya çok hızlı başlayan Mardin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Masa Tenisi takımı İl birincisi olup bölge ikinciliği başarısını da elde ederek, 23-25 Şubat tarihleri arasında Nevşehir (Ürgüp)'te yapılacak olan Türkiye Finallerine katılmaya hak kazandılar.
Okul Müdürü Zekeriya Atilla; “Türkiye finallerinde bizi temsil edecek olan masa tenisi takımımızı ve öğretmenlerimizi gönülden kutluyorum. Okul olarak bize yaşattıkları büyük mutluluktan dolayı bu yolda emek harcayan öğretmen ve öğrencilerime teşekkür ediyorum” dedi.
Takımın antrenörlüğünü yapan Beden Eğitimi öğretmenleri Ferat Yaman ve Mehmet Akdağ ise takımlarına çok güvendiklerini belirterek, Türkiye Finallerinde büyük başarı elde edeceklerine inandıklarını söyledi. 

Haber : Mustafa Erkar

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Spor
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com