www.mardinnethaber.com
Mardin'de Ameliyathane Hemşireliği Eğitimi
13.02.2018 15:06 Mardin Nethaber

 

Mardin Sağlık İl Müdürlüğü tarafından Mardin Devlet Hastanesi’nde Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim programı başlattı.

Mardin Devlet Hastanesi Konferans Salonunda düzenlenen açılış programına Mardin İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet Yavuz, Mardin Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Alpay Tuncar, Hastane çalışanları ve programda eğitim görecek kursiyerler katıldı. 

Mardin’de ilk defa açılacak olan Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim programı açılışında konuşan Mardin İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet Yavuz, ''Ameliyathane Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programının hastanemizde açılması ilimiz adına mutluluk ve gurur verici bir durumdur. Bu eğitim tüm hastanelerimiz açısından büyük önem arz etmektedir. Hemşireliğin bilgi, beceri ve tutumlarını arttırmaya yönelik eğitim programında görev alacak ve katılacak tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. ‘dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SAĞLIK
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com