www.mardinnethaber.com
Saldırıya uğrayan sporculara moral ziyareti
09.02.2018 14:40 Mardin Nethaber

 

Mardin Büyükşehir Belediyesi Bayan Voleybol Takımını, bundan bir süre önce maç için gittiği Bitlis'te saldırıya uğramıştı.

Mardinli spor severler saldırıya uğrayan Mardin Büyükşehir Belediyesi Bayan Voleybol Takımını yalnız bırakmayarak, oyuncuların moral ve motivasyonlarını zinde tutmak için geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

İlimizi başarılı bir şekilde temsil eden Mardin Büyükşehir Belediyesi Bayan Voleybol Takımı ikinci ligde liderliğini sürdürürken, her hafta çok başarılı maçlar çıkararak, başarılı sonuçlara imza atıyor.

Mardinli sporseverler, Mardin Büyükşehir Belediyesi Bayan Voleybol Takımına Bitlis deplasmanında holiganlar tarafından yapılan bu çirkin saldırıyı kınayarak, her zaman takımlarının yanında olacaklarını belirtiler.

Özel bir otelde gerçekleşen ziyarette gurup adına konuşan Zekeriya Atilla, “Bayan ve misafir konumunda ki olan Voleybol Takımımıza yapılan fiili saldırıyı kınıyoruz. Her zaman gururumuz olan takımımızın yanlarında olacağımızı belirtmek isterim. Bu saldırının özellikle erkek holigan gurubu tarafından bayan sporculara el kaldırarak yapılması ayrıca bizleri üzmüştür. Bize göre bu affedilecek bir durum değildir” dedi.

Ziyaretin sonunda Mardin Büyükşehir Belediyesi Bayan Voleybol Takımı oyuncularına çiçek takdim eden Mardinli spor severler, sporcularla hatıra fotoğrafı çekildi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Spor
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com