www.mardinnethaber.com
Başbakan Yıldırım Miroğlu’nu acılı gününde yalnız bırakmadı
08.02.2018 13:33 Mardin Nethaber

 

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu'nun 25 yaşında vefat eden oğlu Zerdeşt Miroğlu'nun cenaze törenine katılmak üzere Mardin’e geldi. 

Başbakan Yıldırım ve beraberinde ki heyet Mardin Havalimanın da Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman ve Hanımefendi Gülseren Yaman tarafından karşılandı. Burada il protokolünü selamlayan Başbakan Yıldırım, daha sonra Mardin Valiliğine geçti. Burada il protokolü tarafından karşılanan Yıldırım, şeref defterini imzaladıktan sonra Valilik Makamına geçti.

Başbakan Yıldırım, Başba-kan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Vali/B. Belediyesi Başkan V. Mustafa Yaman, TBMM İdare Amiri ve AK Parti Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Milletvekilleri Mehdi Eker, Mehmet Muş ve beraberinde ki heyetin katılımıyla Mardin'in Midyat ilçesinin Gelinkaya Mahallesi'ndeki Şehit Er Abdulgafur Aksan Camisi 'nde tören düzenlendi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com