www.mardinnethaber.com
Oto Tamircileri Odası Başkanlığına Hakan Aydın Seçildi
05.02.2018 13:43 Mardin Nethaber

 

Mardin Oto Tamircileri Odası 2018 Olağan Genel Kurulu yapıldı. Üç adayın yarıştığı seçimlerde kullanılan oyların çoğunluğunu alan Hakan Aydın Mardin Oto Tamircileri Odası Başkanlığına seçildi.

Gazetemizi ziyaret eden Mardin Oto Tamircileri Odası Başkanı Hakan Aydın yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Gazetemizin imtiyaz sahibi Veysi Erkar tarafından karşılanan Oto Tamircileri Odası Başkanı Hakan Aydın'a yeni seçildiği görevinde başarılar diledi.

Mardin Oto Tamircileri Odası Başkanı Hakan Aydın; “Beni bu göreve layık görüp seçen üyelerimize teşekkür ediyorum, esnafımızın sıkıntılarını çözmek için el birliği ile çalışıp aşmaya çalışacağım.
Yönetimimle birlikte her zaman esnafımızın yanında olup, istek ve taleplerini dinleyip, hep beraber ne yapılması gerekiyorsa yapmaya çalışacağını belirten Aydın, çeşitli projelerim var. Bunları peyder pey yerine getireceğime inanıyorum ifadelerini kullandı. Mardin Oto Tamircileri Odasına kayıtlı olan esnafa ve memleke-timize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com