www.mardinnethaber.com
BAŞKAN ÖZTÜRK, VATANDAŞLARI DİNLEDİ
01.02.2018 16:29 Mardin Nethaber

Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk’ün talimatıyla her Çarşamba günü düzenlenen ‘Halk Günü’ vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü.

Artuklu Belediyesi çok amaçlı konferans salonunda düzenlenen 'Halk Gününe' Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk, Artuklu Belediyesi Başkan Yardımcıları, Birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk vatandaşlarla yakından ilgilenerek her vatandaşın istek ve taleplerini yakından dinledi. Vatandaşları ayrı ayrı dinleyen Öztürk, her vatandaşın istek ve talepleri mutlaka yerine getirileceğini söyledi.

Her Çarşamba günü saat 10.00’da Artuklu Belediyesi çok amaçlı toplantı salonunda gerçekleşecek olan ‘Halk Günü’ vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Vatandaşlar, bu vesileyle istek ve taleplerini, önerilerini Belediye Başkanına rahatlıkla aktarabileceklerini belirterek, Belediye Başkan Vekili Öztürk’ün kendilerini sonuna kadar dinlediklerini söyledi.

Halkla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşayan Öztürk ise, “Düzenlediğimiz ilk halk gününde vatandaşlarımızı daha yakından dinledik. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini tespit ettik. Vatandaşlarımızla görüşmelerimiz verimli geçti. Bu görüşmeler sonucunda iyi sonuçlara ulaşacağımıza inanıyorum. İmkânlar doğrultusunda vatandaşımızın her türlü istek ve taleplerini yerine getireceklerini” söyledi.

 

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com