www.mardinnethaber.com
Kayyumdan Türkiye’ye örnek proje
01.02.2018 14:54 Mardin Nethaber

 

MBB Başkan V. Yaman şehirde çalmadık kapı bırakmamak adına Sosyal Riski İzleme ve Önleme Projesi’ni başlattıklarını söylerken, “700 kırsal mahallemizde her haneye konuk olacağız ve ilimizin sorunlarını bitireceğiz” ifadesini kullandı.

Proje hakkında bilgi veren Yaman, “Çalışmamız yardımların adaletli sağlanması için de önem arz ediyor. Mar-din’de ilgili il müdürlükleri ve STK’lar ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destekler vermektedir. Büyükşehir Belediyemiz de sosyal belediyeciliğin gereği olarak yardımlar yapmaktadır. Burada arzumuz durum tespiti yaparak bütün mahallelerde gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşabilmektir. Projemiz ile yardımları tek elden yöneterek adaletli bir dağıtım yapacağız” şeklinde konuştu.

Yaman, “Sosyal belediyeciliğin gereklerini yerine getirirken bilimsel veriler ile çalışmak ilimiz için son derece etkili olacaktır. İstiyoruz ki insanlarımıza çare olalım. İstiyoruz ki insanlarımızın sorunu kalmasın. Bu nedenle 700 mahallemizde tüm vatandaşlarımızı dinleyeceğiz.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com