www.mardinnethaber.com
Artuklu Belediyesinde Sosyal Denge Sözleşmesi İmzalandı
30.01.2018 16:51 Mardin Nethaber

 

Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Şakir Öner Öztürk ile BEM-BİR-SEN Mardin İl Başkanı Ahmet Tulga arasında Sosyal Denge Sözleşmesi (SDS) imzalandı.

Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Şakir Öner Öztürk’ün makamında düzenlenen imza törenine, Belediye ile Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Mardin Şube Başkanı Ahmet Tulga’nın yanı sıra Başkan yardımcısı Kutbettin Yavuz da hazır bulundu.

Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Şakir Öner Öztürk, imza töreninde yaptığı açıklamada ilçenin yerel gücünü artırma hedefine doğru emin adımlarla ilerlediklerini belirterek, bu noktadan hareketle memur ve işçilerin çok önemli olduğuna vurgu yaptı.

Konuşmasının devamında Öztürk “Artuklu ilçemize yaptığımız hizmetlerin kalitesini yükseltmek için, bu hizmette rol alan çalışanlarımızın refahını ve huzurunu sağlamak adına bu tür sözleşmeleri önemsiyorum. Bu ve buna benzer sözleşmeleri mümkün olduğu kadar güçlendirmeliyiz. Burada görev alan arkadaşlarımız kendilerini mutlu ve huzurlu hissederse üretkenlikleri ve verimlilikleri artacaktır. Bu da Artuklu ilçemizde ki büyük hizmetlere yansıyacaktır” şeklinde konuştu.

Her şeyin insanla başladığını aktaran Öztürk, hizmet yolunda Allah’ın izniyle birlikte gidilecek uzun soluklu bir yol olduğunu söyledi.

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com