www.mardinnethaber.com
PROF. DR. TÜFEKÇİOĞLU’NDAN ÖZTÜRK’E ZİYARET
30.01.2018 16:43 Mardin Nethaber

 

 

Artvin Üniversitesinden Prof. Dr. Aydın Tüfekçioğlu ve beraberindeki heyet, Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Şakir Öner Öztürk'e nezaket ziyaretinde bulundu.

Heyeti kapıda karşılayan Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Şakir Öner Öztürk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisine yapılan bu sürpriz ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Artvin Üniversitesinden Yrd. Doç. Dr. Mehmet Yavuz ile Mustafa Tüfekçioğlu, Doç. Dr. Atakan Öztürk’ün de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Şakir Öner Öztürk, daha önce Artvin’in Borçka ilçesinde kaymakamlık yapmıştım. Kaymakamlığım döneminde orada acı tatlı günlerim olmuştur. Bana tekrardan o günleri yaşatan Prof. Dr. Aydın Tüfekçioğlu ve beraberindeki akademisyen dostlarıma teşekkür ediyorum dedi.

Prof. Dr. Aydın Tüfekçioğlu ise Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Şakir Öner Öztürk’ün Artvin’in Borçka ilçesinde ki kaymakamlığı döneminde ki özverili çalışmalarını hatırlatarak, kayyum olarak atandığı Artuklu Belediyesinde ki başarılı çalışmalarından dolayı da tebrik etti.

Yaklaşık bir saat süren görüşmenin ardından hatıra fotoğrafı çekilerek, ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu.

 

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com