www.mardinnethaber.com
Ahmet Özkan Mazbatasını Aldı
29.01.2018 18:04 Mardin Nethaber

 

Ak Parti Gençlik Kollarında Başkanı Ahmet Özkan, AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri tarafından mazbatasını aldı.

Ak Parti Mardin Gençlik Kolları Başkanlığına müracaat ederek, Genel Merkeze çağrılan 4 kişi arasından seçilerek Ak Parti Gençlik Kolları Başkalığına getirilen Ahmet Özkan,  AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri tarafından mazbatasını aldı.

AK Parti Mardin İl Başkanlığı hizmet binasında düzenlenen törende konuşan Özkan, AK Parti'ye yakışır bir Gençlik Kolları Başkanlığını yürüteceklerini belirterek, büyük azim ve heyecanla bu davaya hizmet edeceklerini söyledi.

Hizmet yolunda sağlam adımlar atacaklarını ifade eden Özkan, "Bunun için hizmet yarışında, özverili ve sağlam bir şekilde çalışmalıyız. Elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışacağız. Bizler gelip geçiciyiz ama bu dava kalıcıdır" ifadelerini kullandı. 

Mardin’e ve Mardin halkına yakışır faydalı kişiler olacaklarını söyleyen Özkan, yarınların geleceği olan bizler büyüklerimize saygıyı, küçüklerimize ise sevgiyi asla eksik etmeyeceğiz dedi. 

 

 

 

 

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com