www.mardinnethaber.com
“Hedefe Doğru 4 Başlık 7 Adım Projesi’’ Güncellendi
25.01.2018 14:40 Mardin Nethaber

 

Mardin İl Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm resmi ve özel ilkokul, ortaokul ve liselerde 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılından itibaren uygulamaya başladığımız “Hedefe Doğru (47) 4 Başlık 7 Adım Projesi” güncellenerek hayata geçirildi.

“İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Sarı konu ile ilgili yaptığı açıklamada:’’ Mardin il genelinde Müdürlüğümüze bağlı tüm okullarımızı projeler bazında aynı çatı altına toplamak, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerde belirli bir standardı yakalamak, eğitim öğretim faaliyetlerini daha kaliteli bir hale getirmek, öğrencilerimizin bilgi ile donatılırken sosyal yaşama da uyumlu ve en önemlisi elinden ve dilinden zarar gelmeyen bireyler olarak yetişmelerine yardımcı olmak üzere hazırladığımız ve 2016-2017 eğitim öğretim yılında uygulamaya başladığımız ‘’Hedefe Doğru 4 Başlık 7 Adım’’ projemizi güncelledik. Projemizin güncel halini tüm okullarımıza gönderdik. 2016-2017 eğitim öğretim yılında başarılı sonuçlar aldığımız bu projemizi güncelleyerek 2017-2018 eğitim öğretim yılında çok daha başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Bu projede emeği geçen büyük bir özveri ve gayretle çalışan AR-GE birimindeki mesai arkadaşlarıma ve projenin asıl yürütücüleri tüm idareci, öğretmen, öğrenci ve velile-rimize çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
EĞİTİM
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com