www.mardinnethaber.com
Eğitim İşbirliği Protokolü imzalandı
24.01.2018 13:47 Mardin Nethaber

 

'Okullar Hayat Bulsun' projesi kapsamında Mardin Büyükşehir Belediyesi ile Mardin İl Millî Eğitim Müdürlüğü arasında ’Sosyal, Kültürel, Sanatsal ve Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü’’ imzalandı.

Mardin Büyükşehir Belediyesi çok amaçlı toplantı salonunda düzenlenen imza törenine Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mustafa Yaman, İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Sarı ve Mardin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Gençlik Hizmetleri Daire Başkanı Mehtap Bingül katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Sarı, burada yaptığı açıklamada Mardin Büyükşehir Belediyesi ile Mardin İl Millî Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan ’Sosyal, Kültürel, Sanatsal ve Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü’ ile il sınırlarımız içerisinde yaşayan her bireye ulaşma amacında olduklarını söyledi.

Sarı konuşmasının devamında Sarı, "Burada yaşayan vatandaşlarımıza değer kazandıracak sosyal, sportif, kültürel, sanatsal ve mesleki eğitim sunmaktır. Bu projeyle ilimizde her bireye dokunan, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri teşvik ederek, kaliteli ve yaşanabilir bir şehir olmasına katkı sunmaktır. Bu vesile ile bizlere desteklerini hiç esirgemeyen, bizlere her anlamda yardımcı olan Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mustafa Yaman'a  teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyemiz ile işbirliğimiz aratarak devam edecektir. Attığımız imzaların ilimize ve kurumlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
EĞİTİM
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com