www.mardinnethaber.com
Vali ve MBB Başkan vekili Yaman'ın yeni yıl mesajı
03.01.2018 13:48 Mardin Nethaber

 

Mardin valisi ve Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Mustafa Yaman, 2018 yeni yıl münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Mutluluk veren hatıraları, sevindirici gelişmeleri, acı ve tatlıolayları ile bir yılı daha geride bırakıp, huzur içerisinde yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşamaktayız.

Yeni bir yıl; yenilenen, tazelenen ve güçlenen bir yaşam dönümünün habercisidir. İlimizin kalkınması, gelişimi ve belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için yeni yılda da valilik, büyükşehir belediyesi, kaymakamlıklar, ilçe belediyeleri, kamu kurumları, özel sektör, sivil toplum kuruluşları, kanaat önderleri, tüm paydaşlarımız ve hemşehrilerimizle birlikte her zaman olduğu gibi uyum, işbirliği ve koordinasyon içerisinde çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2018 yılının ülkemize, milletimize, ilimize, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum.

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com