www.mardinnethaber.com
Eri’ye her kesimden yoğun ziyaretçi
02.01.2018 13:11 Mardin Nethaber

 

AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, “milletimizin huzur, güven ve refahı için mesai mefhumu tanımaksızın çalışacağız”

AK Parti Genel Merkez tarafından tekrar göreve layık görülen Nihat Eri, mazbatasını alarak AK Parti Mardin İl Başkanlığı görevine başladığı günden beri ziyaretlerin ardı arkası kesilmiyor.

Partililer ve Mardin halkı tarafından atanması büyük bir memnuniyetle karşılanan AK Parti Mardin İl Başkan Nihat Eri, ister sosyal medya üzerinden veya AK Parti Mardin İl Başkanlığı makamına akın eden vatandaşlar, tebriklerini sunarak memnuniyetlerini dile getiriyorlar. 

Kamu kurum ve kuruluş amirlerinden memurlarına kadar, mahalle muhtarlarından köylü vatandaşlarımıza kadar, işverenden işçisine kadar, fakirinden zenginine, memleketimizin en ücra köşesinde yaşayan insanımızdan doktoruna kadar, öğretmen ve öğrencimizden oluşan her kesimden Ak Parti Mardin İl Başkanlığı'nı ziyaret Ederek Nihat Eri'ye hayırlı olsun dileklerini iletiyorlar.

Ak Partinin kuruluşundan beri hizmet kervanında görev alan Eri, çalışkanlığı, dürüstlüğü ve kişiliğiyle Mardin halkının gönlünde taht kurarak, AK Parti çıtasını en yükseğe çıkarmanın çalışması içe-risinde olacağını söyledi.

AK Parti gömleğinin ateşten bir gömlek olduğunu her defasında dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, “Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ülkemizin kaos ortamında bulunduğu bir dönemde kurduğu AK Parti'nin her alanda yapmış olduğu tavizsiz icraatlarla güzelim memleketimizi en müreffeh bir düzeye getirdiğine” dikkat çekti.

Tüm baskı ve zorluklara rağmen hizmet aşkından vazgeçmediğini belirten Eri, “İnşallah bizlerde yeniden devraldığımız bu kutsal görevi bir an bile tökezletmeden milletimizin huzur ve refahı için en yükseklere çıkaracağız. Milletimiz neyi nasıl istiyorsa ona göre davranıp, yolumuza devam edeceğiz. Halkımızdan aldığımız bu güven cesaret ve güç çerçevesi dâhilinde haksızlığın karşısında kesinlikle susmayacak-larını” ifade etti.

Konuşmasının devamında Eri, “Halkımız çok cefa çekti, haksızlığa uğradı ve uğratılmaya çalışılıyor. Ülkemiz her alanda çeşitli odaklar tarafından yıpratılmaya hedef haline getiriliyor. İşte, AK Parti bu odaklara savaş açmak için kuruldu. Bizlerde bunun bir parçası olarak haksızlığa boyun eğmeyeceğiz. Halkımızın sürekli yanında olacağız. Ayrıca sırtımızdan nemalanmak isteyenlere ve AK Parti'yi kendi emelleri doğrultusunda kullanmaya yeltenenlere de asla müsamaha göstermeyeceğiz. Çünkü burası hakka ve halka hizmetin tek adresidir” dedi.

Gelen ziyaretçilere çalışma vizyonunu anlatan Eri, “2001 ve 2002 yıllarında yapmış olduğum il başkanlığı ve sonrasında milletvekili olarak bu halkın hizmetine layık olduğum gibi. İnşallah tekrar bu hizmet aşkıyla memleketim ve halkım için elimden geleni yapmaya çalışacağım. Neresi ve kim olursa olsun oraya gitmekten asla geri durmayacağım. Halkımızın yüksek desteği ve teveccühleriyle 2019 seçimlerini alnımızın akıyla atlatacağımıza inanıyorum. Çünkü AK Parti üreten, çalışan ve her zaman seçmeninin gönlünde taht kuran tek parti olmuştur. AK Parti kurulduğu günden bu yana milletimizin huzur, güven ve refahı için durmadan çalıştı ve çalış-maya devam edecektir” şeklinde konuştu.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com