www.mardinnethaber.com
Öztürk'ten Yeni Yıl Mesajı
02.01.2018 12:58 Mardin Nethaber

 

Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Şakir Öner Öztürk, 2018 yeni yılı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Öztürk, yayınladığı mesajda; “Göreve geldiğimiz günden bu yana yaşanabilir bir Artuklu ilçesi için harcadığımız emekle, yaptığımız çalışmalarla, gösterdiğimiz azim ve kararlılıkla mümkün olduğuna inandıklarını” söyledi.

Mesajının devamında Öztürk, “Geride bıraktığımız bir yılın ardından, umutlarla dolu yeni bir yıla daha merhaba diyoruz. Bu bir yıllık süreç içerisinde öncelikle sosyal belediyecilik alanında çeşitli faaliyetler yürüterek, belediyenin halkla bir bütün olduğu hizmet anlayışını vatandaşlarımızla tanıştırdık. Uzun yıllardır çözülemeyen birçok sorunu çözmek için gerekli adımları attık. Artuklu ilçesi her geçen gün değişen çehresi bizlere daha çok umut ve heyecan veriyor. Her yeni yıl yeni bir başlangıçtır diyerek, Artuklu için hep daha fazlasını isteyerek aynı heves ve heyecanla hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

Mesajının sonunda Öztürk, “Bu duygu ve düşüncelerle 2018 yılı başta tüm insanlığa, ülkemize ve Artuklu'ya güzellikler getirmesini diliyorum. Birbirimize olan muhabbetimizin pekişerek devam etmesi, bir arada huzurla yaşayacağımız ve hep beraber birçok başarıya imza atacağımız bereketli bir yıl olmasını diliyorum” temennisinde bulundu. 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com