www.mardinnethaber.com
Eri’ye Coşkulu Karşılama
27.12.2017 16:02 Mardin Nethaber

 

 Mardin AK Parti İl Başkanlığına seçilen 22. Dönem Milletvekili Nihat Eri göreve başladı. 

AK Parti Mardin il başkanlığına getirilen 22. Dönem Ak Parti Mardin Milletvekili ve Mardin Ak Parti İl kurucusu Nihat Eri Mardin’e geldi.

İl ve ilçelerden gelen kalabalık Partili tarafından Mardin hava limanında Türk Bayrak-ları ve çiçeklerle karşılanan Nihat Eri, konvoy ha-linde parti binasına geçti.
Burada toplanan partililere Eski Milletve-killeri Süleyman Bölün-mez, Abdurrahim Akdağ, Gönül Şahkulubey birer konuşma yaptı. Daha sonra Ak Parti MYK üyesi Zeynep Alkış birer konuşma yaptı.

Partililerin yoğun ilgi gösterdiği karşılamada, AK Parti Mardin milletve-kili ve TBMM İdare amiri Ceyda Bölünmez Çankırı ile Orhan Miroğluda ayrı ayrı birer konuşma yaparak Cumhurbaşkanı ve partinin genel başkanı Recep Tayip Erdoğan’ın Mardin’e büyük önem verdiğini belirtti.
Başkan Eri basına yaptığı açıklamada Mardin’in sorunlarını bildiklerini söyleyerek, bu sorunların çözümünde ellerinden gelenini yapacaklarını söyledi.

“Gençlerimizin işe kavuşmalarını sağlayacağız”

Gençlerin aşa işe kavuşmalarını sağlamak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Eri, “Arkadaşlarımız Mardin’de yaşanan sorunları biliyorlar. Halkla iç içeler ve bunların çözümünde bize yardımcı olacaklar. Halkımız buraya gelsinler burası kendi evleridir. Bu kapı hiç kimseye kapan-mayacaktır. Herkese güler yüz gösterilecektir. Bölgenin tüm sorunları bizim sorunlarımızdır, dertleri bizim derdimizdir. İşsizlik gençlerimizin işsizliği bizim en büyük uğraş alanımız olacaktır. Bölgeye yatırım gelmesi için hepimiz birlikte koş-turacağız. Gözümüzün nuru gençlerimizin aşa işe kavuşmalarını sağlayacağız. Bölgenin sorunlarını biliyoruz hem Mar-din ile ilgili hem de bölge ile ilgili sorunları Ankara’ ya taşıyacağız. Amacımız daha demokrat bir Türkiye’dir, daha özgür bir Türkiye’dir daha müreffeh bir Türkiye’dir” dedi

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com