www.mardinnethaber.com
Çankırı'dan İl Kongresi Açıklaması
14.12.2017 17:49 Mardin Nethaber

 

Ak Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı Büyükşehirlerin kongreleri 2018-Şubat ayı içerisinde tamamlanacağını söyledi.

Ak Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı yaptığı açıklamada, “Ocak ayında Türkiye genelinde bulunan 54 ilin kongreleri tamamlandıktan sonra Büyükşehirlerin kongrelerine geçileceği,  buda gösteriyor ki Mardin ilimizle birlikte Büyükşehirlerin kongreleri de Şubat ayı içerisinde tamamlanacaktır” dedi.

Çankırı, bu demektir ki Şubat ayı içerisinde Cumhurbaşkanımızı Mardin’de ağırlayacağımızı gösteriyor. Bu arada Mardin’de Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetlerin toplu açılış töreni gerçekleşebileceğinin altını çizdi.

Ak Parti Mardin Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, sekiz ilçe teşkilatımızda görev yapan başkalarımız tekrar güven tazelerken, Artuklu ve Derik’te ise ilçe başkanlığı değişikliğine gidildiğine dikkat çekti.

Çankırı, “Bizim en büyük hedefimiz teşkilatlarımızın yenilenmesiyle beraber daha da hızlı çalışarak, büyük başarılara imza atmak istiyoruz. 2019 seçimleri bizim için daha zorlu gözüküyor. Bu çalışma tempoyla gidersek inşallah yapmış olduğumuz saha çalışmalarıyla ve kayyum belediyelerimizin de yapmış oldukları hizmetlerle beraber ben inanıyorum ki burada güzel sonuçlara ulaşacağız. Mardin’de yapılan anket çalışmaları var. Bu anket sonuçları bizlere büyük güven veriyor. Bu tempoyla gidersek Mardin Büyükşehir’i de alırız. İlçelerimizin yüzde ellisini Allah’ın izniyle şuanda garanti görüyoruz. 2019 sakimlerine kadar bu çıta daha da yükselecektir” şeklinde konuştu.

Bu bir bayrak yarışıdır diyen Çankırı,  “7 Haziranda malumunuz halkımız bize sert tokadını gösterdi. 1 Kasım’da yaptığımız çalışmalarla beraber oyumuzu yüzde 19’lardan yüzde 28’lere kadar yükselttik. 16 Nisan Referandumunda ise 7 Haziranı ikiye katlayarak, oylarımızı 70 binden 150 bine çıkardık” dedi.

 Çankırı açıklamasında, “Sayın Cumhurbaşkanımız 16 Nisan da nasıl ki referandum için Güneydoğuda ki kardeşlerimize teşekkür ediyorum dediyse,  inşallah 2019 seçimlerinde de yine Cumhurbaşkanımızın hayır duasını alırız” temennisinde bulundu.

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com