www.mardinnethaber.com
Kösesoy İl Başkanlığına Talip
24.11.2017 16:37 Mardin Nethaber

Mali Müşavir Ahmet Kösesoy, Akparti Mardin İl başkanlığına yaptığı başvurudan sonra gazetemize açıklamada bulundu.

Genç işadamı ve Mali Müşavir Ahmet KÖSESOY Akparti Mardin il başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Genç işadamı ve Mali Müşavir Ahmet KÖSESOY Mardin de doğdu Orta öğrenimini Mardin İmam Hatip Lisesinde, önlisans ve lisans eğitimini Gaziantep Üniversitesi ve A.Ü de tamamladı. Mardin MÜSİAD kurucu üyesi ve bir çok STK'da değişik görevler üstlenen Ahmet KÖSESOY iyi derecede Arapça ve Kürtçe bilmektedir. evli ve iki çocuk babasıdır.
Akparti il başkanlığına yaptığı başvurudan sonra gazetemize yaptığı açıklamada
Mardin Ak parti il başkanının istifası sonucu il başkanlığı için yeni bir değerlendirme sürecinin başlamasıyla birlikte yaptığımız istişare sonucunda Mardin Ak Parti il başkanlığına aday olmaya karar verdim.
Sayın genel başkanımızın , teşkilat başkanımızın ,koordinatörlerimizin milletvekillerimizin ve partimizin yerel teşkilat ve dinamiklerinin kanaatleri ile faydalı olacağımız fikri hasıl olursa Mardin Ak parti il Başkanlığı görev ve sorumlulugunu layıkıyla yerine getirmeye hazır olduğumu tüm hemşerilerimle paylaşmak isterim.
Kurulduğu günden beri gençlik kolları başkan yardımcılığı ile başladığım, değişik kademelerinde görev aldığım ve halen il başkan yardımcılığı görevini yürüttüğüm partimizde çalışmalarımız esnasında ülkemizin, ilimizin ve partimizin menfaatleri öncelikli amacımızı oluşturmuştur.
Ülkemizi 2023 hedeflerine taşıyacak kadroların seçileceği 2019 seçimlerinin önemine vurgu yapan KÖSESOY, bundan sonraki süreçte de aynı şevk ve heyecanla partimize hizmet etmeye devam edeceğiz. DURMAK YOK YOLA DEVAM...diyerek sözlerini tamamladı.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Önemli Linkler
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com