www.mardinnethaber.com
Öztürk, Öğretmenler Günü’nü Kutladı
24.11.2017 14:29 Mardin Nethaber

 

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Artuklu Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk, Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Öztürk Mesajında; ”Milletimizin istikbalini emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz, çocuklarımızın geleceğini, emeğiyle özverisiyle şekillendiren, yarınlarımıza umut ekme görevini fedakârca üstlenen, cehaletle savaşan kahramanlarımızdır.

Toplumsal huzur ve barışın sağlanmasında, nitelikli insan yetiştirilmesinde ve kültürümüzün yeni nesle aktarılmasında en önemli rolü üstlenen öğretmenlerimiz bu kutsal görevi layıkıyla yerine getirmektedir.
Geleceğimizin mimarı öğretmenlerimize günümüzde olduğu gibi şanlı tarihimizde de hak ettikleri saygı ve değer gösterilmiştir, gösterilmeye devam edilmektedir.
24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle öncelikle Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk'ü ve ebeyite uğurladığımız tüm öğretmenlerimizi şükranla anıyorum. Bu kutsal görevi yerine getiren kıymetli öğretmenleri-mizin, öğretmenler gününü kutluyor, sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum”dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com