www.mardinnethaber.com
Vali Yaman’dan Okul Ziyaretleri
01.11.2017 13:24 Mardin Nethaber

 

Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman Okulları ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Öğrencilerle yakından ilgilendi.

Mardin’in Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, Artuklu Elifana Mehmet Konuş İlkokulu ve Artuklu Noter Cevdet Altun Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğretmen ve öğrenciler ile bir araya geldi.
Yaman’a ziyaret esnasında Vali Yardımcısı Bahattin Çelik, İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Sarı, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve Artuklu İlçe Millî Eğitim Müdürü Şeyhmus Sümer eşlik etti. Sınıfları dolaşarak öğrencilerle yakından ilgilenen Yaman, minik öğrencilerimizin söylediği şiirleri ve sema gösterisini çok beğendi-ğini belirterek öğrencileri tebrik etti. Sınıfları gezen Yaman, öğrencilerle oldukça sıcak davranarak onlarla bir süre sohbet etti. Yaman daha sonra öğretmenler ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti. Eğitimin önemine dikkat çeken Yaman, Valilik/Büyükşehir Beledi-yesi olarak öğrencilerimizin daha kaliteli eğitim alması için ellerinden geleni yapacaklarını ve Millî Eğitim Müdürlüğü ile koordineli bir şekilde projeler yaptıklarını ve bunların artarak devam edeceğini belirtti. Yaman, yapılan güzel çalışmalar dolayısıyla İl Millî Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı’ya ve okul yöneticileri ile öğretmenlere teşekkür etti.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
EĞİTİM
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com