www.mardinnethaber.com
MARDİN 2. OTO SHOW FUARI AÇILDI
19.10.2017 19:22 Mardin Nethaber

 

 

Oto Life Dergisi tarafından düzenlenen ve Mardin Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla organize edilen Mardin 2. Oto Show Fuarı 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı fuar alanında açıldı.

Mardin 2. Oto Show Fuarı açılışına Ak Parti Mardin Milletvekilleri Orhan Miroğlu ile Ceyda Bölünmez Çankırı, Mardin valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mustafa Yaman, Ak Parti Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve çok sayıda davetli katıldı.

Programın açılışında bir konuşma yapan Oto Life İmtiyaz Sahibi Volkan Dizen, bölgesel olarak otomotiv sektörüne katma değer sağlamak ve bölge halkına otomotiv dünyasının yeniliklerini bir arada sunmak amacında olduklarını söyledi.

Dizen konuşmasının devamında, “İkinci defa kadim Mardin’de bulunmak bizleri mutlu ediyor. Mardin’in tarihi yapısı, kültürü ve nahitindeki motifi fuarımıza ayrı bir değer katıyor. Oto Life camiası olarak, Mardin halkına ve oto severlere dört gün boyunca birçok dünya markası lüks otomobillerinde sürpriz kampanyalar, indirimli fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile göz doldurmaya çalışacağız. Tabi bununla birlikte satış imkânları ve test sürüş imkânları da var. Fuarın açılışına katılan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz" dedi.

Mardin valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Mustafa Yaman ve beraberindekiler fuar alanını dolaşarak,  dünya markası olan otomobilleri tek tek inceleyerek otomobiller hakkında bilgi aldı.

Mardin’de ikincisi düzenlenen Mardin 2. Oto Show Fuarında lüks otomobillerin sergilendiği fuarda 8 firmanın yanı sıra toplamda 24 otomobil tanıtılacak. Fuar, 19-22 Ekim tarihleri arasında açık olacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com