www.mardinnethaber.com
Sarı, Öğretmenlerin doğum günlerini kutladı
16.10.2017 16:09 Mardin Nethaber

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü 'Hedefe Doğru 4 Başlık 7 Adım' projesi kapsamında bugün doğum günü olan öğretmenler ziyaret edilerek doğum günleri kutlandı. 

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Şube Müdürümüz Abdurrahman Şahin ve İl AR-GE Birimi, “Hedefe Doğru 4 Başlık 7 Adım” projesinin “Değerimiz Öğretmenlerimiz” adımı kapsamında bugün doğum günü olan öğretmenlerin okullarına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirerek, doğum günleri kutlandı. Sarı, öğretmenlere hayırlı bir ömür dileyerek, öğretmenlerimiz ve öğrencilerine pasta ikramında bulundu.

Sarı, bugün doğum günü olan Midyat Kırsal Barıştepe Ortaokulu Öğretmeni Müslüm Denli ve Ömerli Kırsal Anıttepe İlkokulu Öğretmeni Rukiye Çapar’a okullarında sürpriz bir ziyarette bulunarak doğum günlerini kutladı.

Öğretmenlerden Müslüm Denli ile Rukiye Çapar, Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı tarafından kendilerine yapılan bu doğum günü süprizini ömür boyunca unutmayacaklarını belirterek, hayatlarının en güzel doğum günlerindenden birini yaşadıklarını ifade ederek, İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Sarı’nın bu hoş sürprizi için çok teşekkür ettiler. 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Önemli Linkler
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com