www.mardinnethaber.com
özel harekât polisi görevine başladı
13.10.2017 17:46 Mardin Nethaber

 

Yaralanan özel harekât polisi tedavisinin ardından tekrar görevine döndü.

Mardin İl Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru Emre Turan bundan bir süre önce ağır yaralanarak Özel Mardin Park Hastanesi aciline kaldırılmıştı.

Akciğer ve karaciğerinden ağır yaralanan polis memuru Emre Turan, burada yapılan ilk müdahalenin ardından yoğun bakım ünitesine alınmıştı. Ameliyat için başka hastanelere nakli istenen hastanın nakil sırasında zarar görebileceği ve hayati tehlike oluşabileceğinden dolayı Özel Mardin Park Hastanesi doktorlarından Genel Cerrah Opr. Dr. Hüseyin Bağcıer ile Anastezi Uzmanı Uz. Dr. Ali Rıza Şeren büyük bir riski göze alarak, hastayı ameliyat etmişlerdi.

Ameliyattan sonra uzun bir süre Özel Mardin Park Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi gören polis memuru Emre Turan, sağlıklı bir şekilde taburcu edilmişti. Ailesine kavuşarak evinde de uzun bir süre dinlendikten sonra tekrar görevine dönmenin mutluluğunu yaşıyor.

Tedavisi tamamlandıktan sonra terörle mücadele operasyonlarında görev yapan arkadaşlarını yalnız bırakmak istemediğini belirten Turan, ayrıca tedavi süresince kendisine yardımcı olan Özel Mardin Park Hastanesi yönetimine ve doktorlarına teşekkür etti.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Güncel
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com