www.mardinnethaber.com
Mardin Emniyet Müdürü Onar Emniyet çalışanlarına altın hediye etti
13.10.2017 16:57 Mardin Nethaber

 

Mardin İl Emniyet Müdürlüğü geleneksel hale getirdiği Emniyet Personelini onurlandırma etkinliğini devam ettiriyor.

Mardin İl Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen etkinlikte çocuğunu sünnet ettiren, evlenen, yeni bebeği olan ve çocuğunu evlendiren bekçi ve polis memurları ile bir araya geldi.

Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, geleneksel hale getirdiğimiz bu etkinliğimizi imkânlar el verdikçe devam ettireceklerini söyledi.

Onar, personelin yaşadığı bu sevince ortak olup, yalnız olmadıklarını hatırlatmak amacında olduklarını belirterek, çocuğunu sünnet ettiren, evlenen, yeni bebeği olan ve çocuğunu evlendiren personeli tebrik ettikten sonra altın hediye etti.

62 emniyet çalışanına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok'un mesajlarını içeren tebrik kartlarını veren Onar, "Yeni evlenen kardeşlerimize mutlu bir hayat diliyoruz. Yeni doğan çocukları da Allah analı babalı büyütsün. Mardin Emniyet Müdürlüğü olarak kendi aramızda çam sakızı çoban armağanı böyle bir uygulamada bulunuyoruz. Arkadaşlarımızın bu güzel ve sevinçli günlerinde onların yanında olduğumuzu ve kalbimizin onlarla birlikte attığını göstermek istedik. Dayanışmayı artıran bu tür etkinliklerimiz devam edecektir" dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Güncel
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com