www.mardinnethaber.com
Adaylar genel merkezde
02.10.2017 15:36 Mardin Nethaber

 

Ak Parti Mardin’de sekiz ilçe teşkilatında başkanlar güven tazelerken, geri kalan Artuklu ve Derik ilçeleri için seçilecek başkan adayları Ankara davet edildi.

Geçtiğimiz günlerde Kızıltepe, Nusaybin, Midyat, Savur, Ömerli, Yeşilli, Mazıdağı ve Dargeçit ilçelerinde yapılan kongrelerde daha önceki başkanlarla yola devam edilirken, diğer yandan Artuklu ve Derik’te göreve getirilecek olan isimleri uzun çalışmaların ardından genel merkeze çağrıldı.

AK Parti Mardin İl Koordinatörü Siirt Eski Milletvekili Osman Ören'in Mardin'de yaptığı saha çalışmaları ile  genel merkeze sunulan raporlar sonucunda Ak Parti Artuklu merkez ilçe başkanlığı için Aslan Toparlı, İbrahim Sağlam, Kadri Kanioğlu Fadıl Düdük ve Murat Bayar davet edilirken, Ak Parti Derik ilçe Başkanlığı için ise Süleyman Karahan, Lokman Tekin ve Naşit Temelli mülakat için çağrılan isimler arasında.

Mülakata davet edilen isimler, AK Parti Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti Güneydoğu Bölge Koordinatörü Metin Bulut, Mardin İl Koordinatörü Siirt eski Milletvekili Osman Ören'in de içinde bulunduğu mülakat komisyonunun önünde ter dökecek.

Yapılacak mülakatlar sonucunda belirlenecek olan başkan adayları Mardin’de partililer tarafından büyük heyecanla bekleniyor.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Önemli Linkler
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com