www.mardinnethaber.com
Büyükşehir Belediye whatsApp ile istek ve önerileri dinleyecek
29.09.2017 17:02 Mardin Nethaber

 

Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman Mardinli vatandaşlarla iletişim yollarını daha da geliştirdiklerini ifade ederken Belediye olarak whatsApp hattını faaliyete geçireceklerini dile getirdi.

Mardin Büyükşehir Belediyesi kentin sorunlarını bitirmek ve Mardinli vatandaşların beklediği bir kenti inşa etmek için gece gündüz demeden çalışıyor.

Bu bağlamda şehirde ortak aklı benimseyen bir yapıda projelerine devam eden Belediye, vatandaşlardan gelen talep ve istekleri de yerine getiriyor.

Bu konuda yüz yüze, telefonla ve sosyal medyayla iletişim kuran Belediye, iletişim kanallarına bir yenisini daha ekledi. Buna göre 0531 816 41 11 numaralı whatsApp hattından günün 24 saati şikayet ve öneriler dinlenerek çözüm sağlanacak.

Konu hakkında bilgi veren Vali/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, “Hemşehrilerimizin bizlerle olan iletişimini daha da kolaylaştırıyoruz” dedi.
Yaman şöyle devam etti: “Belediyemiz ilimizde birimleriyle yaşanabilir bir şehri inşa etmek için çalışmaktadır.

Bu nedenle günün tüm saatlerinde il genelinde aralıksız çalışmaktayız. Marka bir Mardin’i inşasında ise hemşehrilerimizin düşüncelerini dikkate alan bir yapıdayız. Ortak akıl ile ilimizin sorunların tespit ediyor ve çözüme sağlıyoruz. Bu konuda iletişim kanallarına bir yenisini daha ekledik”

Yaman, “WhatsApp yediden yetmişe tüm hemşehrilerimizin kullandığı bir uygulama. Biz bu uygulamayla vatandaşlarımızın talep, şikayet ve isteklerini yerine getirmek için çalışacağız. Hattımız günün 24 saatinde hizmet verecek ve istek ve öneriler ilgili birimlere hemen iletilerek çözümler sağlanacak” ifadesini de kullandı.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com