www.mardinnethaber.com
Yaman, “ilimiz için fedakarca çalışıyoruz
28.09.2017 13:58 Mardin Nethaber

 

 

Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman yaşanabilir bir Mardin için tüm birimler ile gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

Mardin Büyükşehir Belediyesi kentin daha güzel ve yaşanabilir olması amacı durmaksızın çalışmalarını sürdürüyor. Tüm birimler il genelinde projelere can vermek için sahada çalışmalarına devam ederken, daire başkanları ile yapılan toplantılar ile şehrin geleceği inşa ediliyor. Bu bağlamda daire başkanları ile yapılan toplantıda açıklama yapan Vali Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Mardin halkının hak ettiği projelerin süreceğini müjdeledi.

“Kentimizi vatandaşlarımızın beklentilerine cevap verecek bir şekilde yeniden inşa ediyoruz” ifadesini kullanan Yaman, “Görevde olduğumuz 10 ay içinde hiçbir zaman vatandaşlarımızdan kopmadık. Onları dinleyerek ilimizin sorunlarını kentimizin gerçek sahiplerinden dinledik. Projelerimize hemen can vermek içinse hızlı bir yol haritası çizdik. Yaptığımız çalışmalarla kentimiz adeta bir şantiye alanına döndü. Mardin, Belediye çalışmalarıyla neredeyse çığır atladı” dedi.
Yaman şöyle devam etti: “İlimizin güzel geleceğini inşa etmek için profesyonel bir şekilde çalışıyoruz. Gördüğümüz ve duyduğumuz tüm aksaklıkları hemen masaya yatırıyor çözüm için çalışmalarımıza başlıyoruz. Daire başkanlarımız ile tüm projelerimizi hassasiyet ile devam ettiriyoruz. İnanıyoruz ki ilimiz yakın bir zamanda kabuğunu kıracak ve değişimiyle örnek olacak”

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com