www.mardinnethaber.com
Mardin İtfaiyesi Başarıya Doymuyor
27.09.2017 13:00 Mardin Nethaber

 

Mardin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye-si’nin çalışmaları ile beğeni kazandığını anlatan Mardin Vali/ Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman İtfaiye sorumluluğunda yer alan bütün olaylara başarı ile müdahale edildiğini aktardı.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Vali/Büyük-şehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, “İtfaiyemizin kalitesini arttırdık ve nitelikli hale getirdik” dedi. Yaman, “İlimizde yangınla mücadelede en aktif rolü üstlenen Mardin Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’ni göreve geldiğimizde hızlı bir şekilde yeniledik. Personelimizi günün teknolojik gelişmelerine vakıf olan bir duruma getirdik. Öte yandan ekipmanlarımızı da yenileyerek yangın ve kaza gibi olaylara müdahale edilmesini daha etkin kıldık. İtfaiyemiz kısa sürede hemşehrilerimizin takdirini kazandı” ifadesini kullandı.
Personelin gelişmesi için eğitimlere de önem verdiklerini dile getiren Yaman, “Biz özelikle itfaiye personelimizin en iyi hale gelmesini istiyoruz. Yangınlara ve kazalara müdahalede başarı oranlarını en üst seviyeye çıkarmak için çaba veriyoruz. Bu nedenle eğitimlerimize ara verme-den devam edeceğiz. Bu konuda gerekli teknolojiyi ise takip ederek itfaiyemize sürekli güncel tutacağız” dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Güncel
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com