www.mardinnethaber.com
1947 Mardin Sağlıkspor 8 sporcu ile anlaştı
25.09.2017 14:34 Mardin Nethaber

 

1947 Mardin Sağlıkspor Kulübü Bayan Hentbol Takımına transfer edilen 8 yeni sporcu için imza töreni düzenlendi.

Törene, Kulüp Yönetim Kurulu yeleri İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Derviş, İl Halk Sağlığı Müdürü Uz. Dr. Saffet Yavuz, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Uz. Dr. Murat Sinanoğlu, Mardin Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve Mardin Büyükşehri Belediye Kadın Politikaları ve Gençlik Merkezi Daire Başkanı Uz. Dr. Mehtap Bingül, Kulüp Başkan Yardımcısı Mehmet Pekince, Genel Sekreter Şeyhmus Altınterin ve İbrahim Falay ile sporcular katıldı.

Kulüp Başkanı Mehmet Çelik, bölgenin en güçlü bayan hentbol takımını oluşturduklarını belirterek, takımın Genel Koordinatörlüğü ve altyapı sorumluluğuna eski Milli Takım Altyapı Antrenörü Murat Dur, Teknik Direktörlüğe Habip Uyar’ın getirildiğini ifade etti. Geçen yıl şampiyonluğu kıl payı kaçırdıklarını hatırlatan Çelik, “Gerek teknik ekip gerekse sporcu transferinde şampiyonluğu hedefledik. Güçlü bir kadro oluşturduk. 8 yeni oyuncuyu kadromuza kattık. Bölgenin en güçlü ekibiyiz. Lige lider başlayıp, lider tamamlamak istiyoruz. Bu konuda kadrodaki sporcularımıza ve teknik ekibe güveniyoruz” dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Spor
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com