www.mardinnethaber.com
Parklar Bakımdan Geçiyor
20.09.2017 17:45 Mardin Nethaber

 

Artuklu Belediyesi ilçede bulunan parklarda onarım ve düzenleme çalışmalarına başladı.

Mardin merkez Artuklu Belediyesi ilçede bulunan parkları yeniden onarım ve düzenlemelerini yeniden gözden geçirerek vatandaşların hizmetine sunmaya çalışıyor.

Artuklu Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, her hizmetin Mardin halkı için yapıldığını belirterek,  çocuklarımızın daha rahat ve daha güvenli oyun oynayabilmeleri için çalıştıklarını söyledi.

Bir taraftan mahallelerin parklarını, spor sahalarını ve oturma alanlarının ihtiyaçlarını karşılayan Artuklu Belediyesi bir taraftan da mevcut parkları bakımdan geçirerek düzenleme çalışmaları yapıyor.

Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Artuklu kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Şakir Öner Öztürk,  “Vatandaşlardan gelen talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda hareket ediyoruz.  Bir taraftan yeni parklar, oturma ve spor alanları oluştururken bir taraftan da mevcut parkları bakım ve onarım çalışmaları ile kullanışlı hale getirerek modernize ettiklerini” söyledi.


Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Güncel
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com