www.mardinnethaber.com
KADIN KOLLARINDAN AK KADINLARA ÇAĞRI
14.09.2017 18:14 Mardin Nethaber

                              

AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu, “AK Parti’ye gönül vermiş tüm kadınları teşkilatımızda yer almaya, ülkemizin ve milletimizin geleceği için çalışmaya davet ediyorum” dedi.

AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu, AK Parti Mardin İl Başkanlığında yönetimiyle bir araya gelerek tyaptığı toplantıda“Ak Parti davasına gönül vermiş kadınlar olarak bu kutlu yolda birlikte yürümek için bu davada bende varım diyen kadın kardeşlerimi beklediğini söyledi.

AK Sevdayı daha da büyütüp ileriye taşımanın gururunu yaşadığını belirten Hekimoğlu, "Ak Parti ailesinde yer almak isteyen ve ‘Bu davada bende olmak istiyorum’, diyen bütün  kadınlara çağrıda bulunmak istiyorum. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sürekli kadınlara vermiş olduğu değeri ve desteği hepimiz biliyoruz. Şimdi daha da güçlü bir iradeyle bu davada bizde varız demek ve AK dava kadın hareketinde memleketimize hizmetin en iyisini yapmak için, kadın ve anne olarak hem kendi hemde çocuklarımızın geleceğini en iyi şekilde inşa etmek artık elimizde. AK Partiyle daha güçlü yarınlar demek için ‘akkadinbaşvuru.com’ adresine ulaşarak kaydınızı yapabilirsiniz.Birlikte Daha Güçlü Bir Türkiye İçin tüm kadınları bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com