www.mardinnethaber.com
Vali Yaman’ın Ramazan Bayramı Mesajı
29.08.2017 16:38 Mardin Nethaber

 

 
30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. yıldönümünü kutlamanın büyük onuru ve sevincini yaşamaktayız. 
 
Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk’ün önderliğinde başlatılan Milli Mücadele, Büyük Taarruz ve Meydan Muharebesi sonucunda işgal kuvvetleri topraklarımızdan kalıcı olarak atılmış; bağımsızlığımız bu zaferle taçlanmıştır. 
 
Bu şanlı zafer, Türk Milleti’nin birlik ve bütünlüğüne yönelik her türlü tehdit ve saldırı karşısında kenetlenerek hiçbir gücün, hangi amaçla ve ne şekilde olursa olsun birliğinin ve bağımsızlığının elinden alınmasına fırsat veremeyeceğinin simgesi olmuştur. Bizler de bu gün, tek Millet, tek Bayrak, tek Vatan, tek Devlet olarak emanet aldığımız bu cennet vatanımızı muhasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için var gücümüzle çalışmalıyız. 
 
Büyük Zaferin 95. Yılında Başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, Aziz şehitlerimizi, gazilerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyor, Zafer Bayramı'nı en içten duygularla kutluyorum.
Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Güncel
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com