www.mardinnethaber.com
Hakimoğlu’ndan, 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
29.08.2017 15:40 Mardin Nethaber

 

AK Parti Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Hakimoğlu Mesajında; “Milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 95. yılını kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz.

Ülkemiz gelişen demokrasisi, güçlü ekonomisi, tarihi ve kültürel mirası ile bölgesinin ve dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olmaya doğru emin adımlarla yürümektedir. silahla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra, kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi "Hakiki zafer, muharebe meydanlarından muvaffak olmak değil, asıl zaferdeki muvaffakiyetlerin menabilni kuvvetlendirmek, milleti yükseltmektir"ifadelerini kullandı.

Hakimoğlu; “Bu duygu ve düşüncelerle, ulusumuza zaferler kazandıran, başta büyük taarruz’un başkomutanı Gazi Mustafa Kemal'i ve dava arkadaşlarını minnetle yad ediyor, tüm şehitlerimize ve gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, 30 Ağustos Zafer Bayra-mınızı kutluyorum”dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com