www.mardinnethaber.com
Vali Yaman altı günlük etkinlikleri değerlendirdi.
15.07.2017 18:51 Mardin Nethaber

 

Mardin valisi ve Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Mustafa Yaman, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle yapılan altı günlük etkinlikleri değerlendirdi.

Mardin valisi ve Mardin Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Mustafa Yaman, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Türkiye genelinde Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen altı günlük programlar çerçevesinde ilimizde de geniş kapsamlı etkinlikler ile gerçekleştiğini söyledi.

Bu altı günlük programların sonunda Cumhurbaşkanlığı tarafından gelecek olan talimatlar doğrultusunda programların uzayabileceğine de dikkat çeken Yaman, "Burada ki bütün arzumuz değerli Mardin halkının yaşlısıyla genciyle, kadınıyla erkeğiyle 15 Temmuz programına büyük katılım sağlayarak bu günde dik duruşunu gösterecektir. Değerli Mardin halkı, 15 Temmuz günü Ülkesine, vatanına, demokrasisine ve Cumhurbaşkanı'na daha önce olduğu gibi bugün de sahip çıkmıştır. Altı gün boyunca yaptığımız etkinliklerle 15 Temmuz ruhunu, bilincini ve samimiyetini idrak ederek hep birlikte yaşadıklarını" ifade etti.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Önemli Linkler
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com