www.mardinnethaber.com
Müsiad Şube Başkanları AK Partiyi ziyaret etti
11.12.2015 11:05 Mardin Nethaber

Müsiad Şube Başkanları AK Parti Mardin İl Başkanlığına çıkarma yaptı.

Müsiad Batman Şube Başkanı Suat Özdemir, Müsiad Diyarbakır Şube Başkanı İsmail Özçanlı, Müsiad Şırnak Şube Başkanı Cihan Birlik ve Müsiad Mardin Şube Başkanı Nurettin Kasap AK Parti Mardin İl Başkanı Mehmet Ali Dündar'ı ziyaret etti.
Kendisi adına büyük bir sürpriz yaşadığını belirten İl Başkanı Dündar,”Eskiden benimde şube başkan-lığını yaptığım Müsiad camiasından dostlarımın bir araya gelip partimizi ziyaret etmeleri bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Kendilerine teşekkür ediyorum”.
1 Kasım seçim çalışmaları hakkında kendilerine bilgi aktaran Dündar,”1 Kasım seçim çalışmaları boyunca halkımızdan büyük bir teveccüh ve destek aldık. Koalisyon hükümetini desteklemeyen halkımız AK Parti'nin tekrar tek başına iktidara gelmesi için ellerinden geleni yap-tılar. Ben de genel merke-zimiz bu görevi bana tevdi eder etmez hızlı bir topar-lanma süreci başlatarak, tüm AK Parti camiasını bir araya getirip çalışmaları-mızı başlattık. Her kırsala ve sokağa girdik ve vatandaşlarımızın bizden neleri istedikleri konusunda analizlerimizi yaparak seçime girdik. Bu şekilde oylarımızı yüzde elli artırarak başarılı bir çizgiyi yakalamaya çalıştık”dedi.
Öncelikle Mehmet Ali Dündar'ı tebrik ettiğini dile getiren Diyarbakır Müsiad Şube Başkanı İsmail Özçanlı, ”Sayın Dündar şartları çok zor olan bir bölgede siyaset yapmayı tercih etmiştir. Batının o rahat havada yürüttüğü siyasetin aksi-ne, neredeyse silahların gölgesinde yapılan bir siyasetle Mardin'e faydalı olmaya çalıştı. Sayın Dündar yapısı itibariyle de çok başarılı bir liderdir. Biz kendisini Müsiad Şube Başkanlığında da iyi takip ediyorduk. Bu konuda AK Parti Mardin Teşkilatı çok şanslıdır diyebiliriz”dedi.
(Ahmet Erkar)

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com