www.mardinnethaber.com
Veleybol Türkiye Birinciliği Müsabakaları Mardin’de Başladı
25.02.2015 13:32 Mardin Nethaber

      

Voleybol Musabakalarında Dokuz İlden Gelen Takımlar Mardin'de Hünerlerini Sergileyecek

      23-28 Şubat 2015 tarihleri arasında Mardin’in Kızıltepe ve Artuklu İlçelerinde düzenlenen Voleybol Gençler B  Kız - Erkek Türkiye Birinciliği yarışmaları Mardin Atatürk Spor salonu ve Kızıltepe Atatürk Spor salonunda başladı.

      Erkeklerde; Malatya Spor Lisesi ve İstanbul Büyükçekmece Özel Cihangir Anadolu Lisesi, Kızlarda ise; Bursa Nilüfer Özel Bahçe Şehir Koleji ve İzmir Özel Gelişim Koleji’nin karşılaşmalarıyla başladı.
      Türkiye birinciliği müsabakalarında Bursa, İstanbul, Ankara, İzmir, Elazığ, Mersin, Erzurum, Malatya ve Samsun İllerinden gelen 8’ i Kız 8’ i Erkek 16 takım boy gösterecek. Erkek takımlarının maçları Mardin Artuklu ilçesi Atatürk Spor Salonunda, kız takımlarının maçları Kızıltepe ilçesi Atatürk Spor Salonunda oynanacaktır. Müsabakalara tüm voleybol severler davetlidir.
     İl Müdürü Mustafa Kuzu; “ Hepinizi medeniyetler şehri tarihi kent Mardin’ de ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Sizler zaten finale gelerek büyük bir başarı elde ettiniz yapacağınız en güzel şeyi yaptınız. Hep dizilerde ve sinema filmlerinden gördüğünüz Mardin’ desiniz burada sadece Voleybol oynayarak vakit geçirmeyin zaten müsabakalar zamanında burada olacaksınız Mardin’ i ve Midyat İlçesini gezmenizi tavsiye ederim bu konuda üstümüze düşen bir şey varsa gezme konusunda yardımcı olacağız herkese başarılar diliyorum.“dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Spor
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com