www.mardinnethaber.com
Mavidemir, “15 Temmuz; Milletimizin tarihin altın sayfalarına yazdığı bir Demokrasi Destanı’dır”
15.07.2019 02:56 Mardin Nethaber

AK Parti Artuklu Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3'ncü yıldönümü nedeniyle basın açıklaması düzenledi.


Artuklu İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir, Açıklamasında, “15 Temmuz; birliğimize kasteden hainlere karşı Sayın Cumhurbaşkanımızın cesareti ve aziz milletimizin basiretiyle kazandığımız en şanlı direniş zaferidir.
15 Temmuz; Hür iradesini asla başkalarına teslim etmeyen, canını ve kanını mukaddes bildiği değerlere adamış olan, vatanını ve milletini canından aziz bilen bir milletin, tarihin altın sayfalarına yazdığı bir Demokrasi Destanı’dır. Bu destan nesilden nesile aktarılarak milletimizin hafızasında unutulmadan kalacaktır. Demokrasi ve millî irade uğrunda canından vazgeçerek en şerefli makama ulaşmış olan aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz milletimizin yüreğinde daima yaşayacaktır. Ülkemize komplolar kuran, milletimizi ve devletimizi bölme emelleri güden hainler bilmelidirler ki, bu millet şanlı tarihinin her safhasında olduğu gibi destanlar yazmaya her zaman muktedirdir. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle tüm şehitlerimizi rahmetle gazilerimizi minnetle anıyorum.”

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Önemli Linkler
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com