www.mardinnethaber.com
91 mahallenin tüm sıkıntılarını bitireceğiz
18.06.2019 16:52 Mardin Nethaber

 

Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı ilçede Belediye sorumluluk alanında yer alan 91 mahallenin tümünde sıkıntıların bitirileceğini söyledi.

Kurumların kendi alt yapı çalışmalarını bitirmelerinin akabinde, Belediyemiz sorunları bir daha konuşmamak üzere sona erdireceğini kaydeden Tutaşı, "Artuklu Belediyesi ilçenin her noktasında durmaksızın çalışıyoruz. Tüm birimlerimizle sokak sokak, mahalle mahalle projelerimize hayat vermek için mücadele ediyoruz. Çalışmalarımız vatandaşlar tarafından takdir topluyor. Öte yandan ilçe merkezinde olduğu gibi kırsal mahallerde de çok yakında çalışmalara hız vereceğiz. Bu konuda diğer resmi kurumlara çalışmalarını yapması için yazışmalar yapılırken, diğer kurumların alt yapı çalışmalarını bitirmesinin akabinde Artuklu Belediyesi olarak, alt yapı ve üst yapı sorunlarını tamamıyla sonlandıracağız" dedi.

Tutaşı, “Görev süremiz dolmadan tüm mahallelerimizin sorunlarını bitireceğiz. Kısa zaman içinde ilçemizde yoğun bir çalışma temposuyla sorunları gidermeye başladık. Birimlerimiz ve personelimiz fedakar bir şekilde tüm mahallelerimizde çalışmalara başladı. Kırsal mahallerimiz için de hazırlıklarımız devam ediyor. Yakın zamanda etkin ve hızlı bir şekilde kırsal mahallelerimizin sorunlarını da çözeceğiz” ifadelerini kulandı.

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com