www.mardinnethaber.com
Karne alan öğrenciler AVM’lere koştu
14.06.2019 18:47 Mardin Nethaber

 

2018-2019 eğitim öğretin yılının son gününde karnelerini alan öğrenciler, alışveriş merkezlerine akın etti.

Merkez Artuklu ilçesinde bulunan ilk ve orta öğretim okullarında eğitimin sona ermesiyle birlikte karnelerini alan öğrenciler, rahat bir nefes almak için alışveriş merkezlerine koştu. Yemek, oyun ve sinema salonlarını dolduran öğrencilerin heyecanları yüzlerine yansıyordu.

Mardin genelinde bulunan okullarda eğitim gören yaklaşık 250 bin öğrenci sabahın erken saatlerinden itibaren eğitim gördükleri okulların bahçelerini doldurdu. Okul yönetimi tarafından yapılan törenlerin ardından karnelerini heyecanla öğretmenlerinin ellerinden alan öğrenciler, alışveriş merkezlerinin yolunu tuttu. Artuklu’da bulunan Mardin AVM’ye gelen öğrenciler, kimi sinema ve oyun salonlarını tercih ederken kimileri de aileleriyle birlikte yemek yedi. Belge alan öğrencilere Mardin AVM yönetimi tarafından eşitli sürprizler hazırlandı. Miniklere balon ve çeşitli hediyeler verilirken, büyükler ise kitaplarla ödüllendirildi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com