www.mardinnethaber.com
Sarı, Yurt ve Pansiyonları Denetledi
14.05.2019 16:58 Mardin Nethaber

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Ömerli ve Midyat ilçelerinde bulunan pansiyonları ziyaret ederek, burada yapılan iftar hazırlıkları denetlendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Ömerli ve Midyat ilçelerinde bulunan pansiyonları ziyaret ederek, burada yapılan iftar hazırlıkları denetlendi. Midyat Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrenci Pansiyonunda kalan öğrencilerle birlikte iftarını açtı.

ilk olarak  nu ziyaret ederek iftar hazırlıklarını ve yemekhaneyi denetledi. Ardından  nu ziyaret eden Sarı, iftar öncesi hazırlıkları denetleyip, öğrencilerle bir araya geldi.

Milli Eğitim Müdürü Sarı denetleme programı kapsamında Ömerli Gazi Yatılı Bölge Ortaokulu, Midyat Hayrettin Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi, Midyat Çağdaş Yaşam Ergün Öner Kız Öğrenci Yurdu, Midyat Ayşen Özyeğin Orta Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, Midyat Fen Lisesi Pansiyonu ve Midyat Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrenci Pansiyonlarını denetleyerek, öğrencilerle sohbet etti. Öğrenci ve öğretmenlerle birlikte iftarını açan Sarı, pansiyonlarda kalan öğrencilerle yakından ilgilenerek, öğretmenlerinden durumları hakkında bilgi aldı.

Denetleme programının ardından Sarı, iftar ziyaretlerine devam edeceğini belirterek, her zaman öğrencilerin yanında olacaklarını söyledi.

 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
EĞİTİM
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com