www.mardinnethaber.com
Artuklu Belediyesi Camileri temizliyor
06.05.2019 02:04 Mardin Nethaber

 

ArtukluBelediyesi Ramazan ayı dolayısıyla İlçede bulunan merkezi camileri temizledi.

Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, Ramazan ayının ruhuna uygun olarak da belediyecilik hizmetleri vereceklerini söylesi.

Tutaşı, sosyal belediyecilik anlayışı ile yola çıktıklarını belirterek,  ilçede çok yönlü çalışmalar başlattıklarını kaydetti.

Tutaşı, "Artuklu Belediyesi olarak sosyal projeler ile ilgili önemli çalışmalara imza attık. Yapılan çalışmaları bizzat kendim yönetiyorum. Bu çalışmalar kapsamında Ramazan ayı münasebetiyle Artuklu'da bulunan merkezi camilerin gül suyu ile temizlenmesi talimatını verdim" dedi. 

Vatandaşların istediği çalışmaları yerinde göreceklerini aktaran Tutaşı, “Vatandaşlarımızın hizmetkarıyız, İlçemizde 1 ay gibi kısa zamanda tüm birimlerimiz ile çalışmalarımıza başladık. Bu noktada şahsım da olmak üzere personelimizle sahadayız. İlçemizin hak ettiği yerlere gelmesi için çalışmalarımıza hız verdik. Sosyal projelere de önem veren bir düşünce yapısıyla çalışıyoruz. Dezavantajlı hemşehrileimize destek vermekle beraber, maneviyatını önemli gün ve aylarda da gönüllere dokunan işler yapıyoruz ve yapacağız” diye konuştu.

Ramazan ayında da belediye birimleri hız kesmeden çalışmalarına devam edeceklerine vurgu yapan Tutaşı şöyle devam etti: “11 ayın sultanı olan Ramazan ayına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu güzel ayı en güzel şekilde vatandaşlarımıza yaşamak  için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Belediyenin temizlik birimleri de Ramazan ayının ruhuna uygun bir şekilde camileri gül suyu ile temizliyor. Ramazan ayında çalışmalarımız devam edecektir" dedi.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
MARDİN
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com