www.mardinnethaber.com
Şahin: "Vaatlerimizi yerine getireceğiz"
17.04.2019 17:55 Mardin Nethaber

 

Midyat İlçe Belediye Başkanı Veysi Şahin, verdikleri vaatleri imkanlar ölçüsünde yerine getireceklerini söyledi. 

Yerel seçimlerde AK Parti'den Mardin'in Midyat İlçe Belediye Başkanı seçilen Veysi Şahin, seçim öncesi verdikleri vaatleri imkanları ölçüsünde yerine getireceklerini söyledi. 

Midyat Belediye binasında basın mensupları ile bir araya gelen Başkan Şahin, değerlendirmelerde bulundu. 7 gün 24 saat esasına dayalı bir şekilde Midyat’a hizmet için kolları sıvadıklarını belirten Başkan Şahin, "Midyat’ı mutlu insanların yaşadığı, çağdaş ve huzurlu bir kent yapacağımız ile ilgili projelerimizi paylaşmıştık. Projelerimizi yerine getirmek için arkadaşlarımla yoğun bir tempoda çalışmaya başladık. Devraldığımız çok ciddi borç yüküne rağmen moralimiz bozmadan hizmet ederek, projelerimizi bir bir yerine getirme sözümüzü gerçekleştireceğiz. Göreve başladıktan sonra yaptığımız faaliyetler, öncelikle belediyemizin mali ve idari durumunun resmini birim amirleri ile yaptığımız toplantılarda tespit ettik. Çalışma ekibimizi kurduk, ilk meclis toplantımız ile komisyon ve kurullarımızı belirledik" dedi. 

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
SİYASET
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com