www.mardinnethaber.com
Tutaşı'dan, 10 Nisan Polis Günü mesajı
10.04.2019 00:22 Mardin Nethaber

 


Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

174 yıllık köklü bir mazi ve teşkilat yapısına sahip olan Türk Polisi'nin; asayiş, huzur, güvenlik, hak ve özgürlüklerin korunması için fedakarca faaliyet gösteren gözde bir teşkilat olduğuna dikkat çeken Tutaşı, teşkilatın hazırladığı destek projeleriyle görevini her zaman fedakârca yerine getirdiğini söyledi.

Mesajının devamında Tutaşı, "Türk Polis Teşkilatı 174 yıllık köklü yapısıyla milletin asayişini, huzurunu, mal, can ve namus güvenliğini sağlamak; hak ve özgürlükleri korumak için fedakarca faaliyet gösteren, bu gayret ve fedakarlığıyla da milletin gözdesi haline gelmiş bir teşkilattır. Polis teşkilatımız, huzur ve güvenliği sağlamak uğruna kendi canlarını tehlikeye atarak özveri ve cesaretle bu görevi yerine getirmektedir. Kadim bir medeniyete ev sahipliği yapan Mardin’imizin, Artuklu’muzun bir huzur kenti olarak anılmasında Emniyet Teşkilatımızın katkısı büyüktür. Vatandaş ile devlet arasında köprü kuran, bu cennet vatan coğrafyasında milletimizin huzurunun ve güvenliğinin sağlanması için özverili bir şekilde gecesini gündüzüne katarak çalışan Türk Polisi, görevlerini gelecekte de başarılı bir şekilde sürdürecektir. Bu vesile ile milletinin huzur ve güvenliği için şehit polislerimizi rahmet ve şükranla anıyor, gazilerimiz de olmak üzere tüm Emniyet Teşkilatı mensuplarının, Polis Haftası'nı en içten dileklerimle kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Bu haber için henüz yorum yapılmamış..
Güncel
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur.Yazılı izin olmadan ve kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Mardinnethaber.com